Камера на складе 2

Що таке розробка системи відеоспостереження?

Швидкий розвиток технологій передачі та обробки зображень та технологій прийому терміналів, таких як Інтернет речей, мережі 3G, 4G та 5G. Це вплинуло на систему мережного відеоспостереження та базову технологію, а технологія мережного відеоспостереження також зазнала інновацій.

Мережева система відеоспостереження завдяки багатій та різноманітній інформації, що збирається про зображення, пікселі з високою роздільною здатністю та передовими технологіями, а також переваги і характеристики зручності та інтуїтивності, широко використовується і популяризується в різних областях і в різних випадках. .

Кодова лінія системи моніторингу телебачення, в основному за допомогою зовнішнього пристрою моніторингу, пристрою передачі, задньої частини пристрою зберігання, керування та відображення, що складається з п’яти основних компонентів. Внутрішнє обладнання можна додатково поділити на обладнання центрального керування та допоміжне керування. Конфігурація переднього та заднього обладнання більше способів. Зв’язок між ними може бути реалізований різними способами кабельними, оптоволоконними, мікрохвильовими.

Система відеоспостереження розвивалася протягом останніх двадцяти років.

Спостереження від аналогового до цифрового спостереження вогняне, а потім у 2012 році з’явився мережевий відеоспостереження, відбулися приголомшливі зміни.

Сьогодні IP-технології поступово поєднують світ.

Нам необхідно знову осмислити історію розвитку систем відеоспостереження.

З технічного погляду розробка систем відеоспостереження поділяється на:

Ретельний моніторинг

На ранній стадії відеоспостереження коаксіальні відео кабелі в основному використовувалися для імпорту відеозображень з точки зовнішнього спостереження в центр моніторингу, а потім відтворення їх на пристрої відображення.

Моніторинг мережі

За допомогою цифрових оптичних приймачів та передачі за технологією мультиплексування покращуються не тільки якість та пропускна спроможність передачі відео, але й збагачуються види послуг передачі.

Моніторинг IP-мережі

Безперервна зрілість віртуальної мережевої матриці також свідчить про те, що технологія мережного відеоспостереження вступила в еру IP-мережевого спостереження.

Оптичний моніторинг мережі

Використовуйте цифрову технологію для цифрового кодування аналогового відео, але не потребує стиснення відео.

Загалом нам потрібна система відеоспостереження для захисту нашого майна. Тепер замовляйте фірмові IP-камери на Router-switch.com, включаючи Dahua та Hikvision.

Добавить комментарий

Shopping Cart
%d такие блоггеры, как: