Камеры на здании

Як працює відеоспостереження?

Як працює відеоспостереження?

CCTV покладається на стратегічне розміщення камер та спостереження і входом камери на монітори де-небудь. Оскільки камери взаємодіють із моніторами та/або відеореєстратором по приватних коаксіальних кабелях або бездротових каналах зв’язку , вони отримують позначення «замкнутий ланцюг», щоб вказати, що доступ до їхнього контенту за своєю конструкцією обмежений лише тими, хто може його бачити.

Приклади використання відеоспостереження

У старих системах відеоспостереження використовувалися невеликі чорно-білі монітори з низькою роздільною здатністю без інтерактивних можливостей. Сучасні дисплеї відеоспостереження можуть бути кольоровими, з високою роздільною здатністю і можуть включати можливість збільшувати зображення або відстежувати щось (або когось) серед своїх функцій. CCTV дозволяє спостерігачеві розмовляти з людьми у межах досяжності пов’язаних з камерою динаміків.

Відеоспостереження зазвичай використовується для різних цілей, у тому числі:

Підтримка безпеки периметра в зонах та об’єктах із середнім та високим рівнем безпеки. Спостереження за поведінкою ув’язнених та потенційно небезпечних пацієнтів у медичних закладах. Моніторинг трафіку. .Отримання візуального запису дій у ситуаціях, коли необхідно підтримувати належну безпеку чи контроль доступу (наприклад, при ограновуванні або сортуванні алмазів, у банках, казино чи аеропортах).

Відеоспостереження знаходить все ширше застосування в правоохоронних органах для всього, від спостереження за дорожнім рухом (і автоматичного продажу квитків) до спостереження за районами чи районами з високим рівнем злочинності. Таке використання технології відеоспостереження викликало занепокоєння щодо конфіденційності у багатьох частинах світу, особливо в тих районах Великобританії та Європи, де воно стало рутинною частиною поліцейських процедур.

Добавить комментарий

Shopping Cart
%d такие блоггеры, как: