Відеоспостереження для дому

Заміський будинок це не тільки гармонія і єднання з природою, а й підвищена небезпека.  Приватні будинки-це улюблене місце злодюжок.  Тому варто убезпечити територію за допомогою камер відеоспостереження та сигналізацій.  Але не всі системи безпеки відповідні, зараз ми допоможемо вам вибрати саме ту, яка підійде вашому будинку.

 Особливості камер для приватного будинку

 Камера – основний елемент якісної системи відеоспостереження, який відповідає за хорошу картинку та чіткість зображення.  Ми пропонуємо велику кількість відповідних товарів, серед яких можна виділити такі камери за якістю картинки:

 Аналогові.  Застосовуються для спостереження за малою територією, радіус при цьому не такий великий, як у інших типах техніки.  Зображення відображається у форматі PAL.  Воно не відрізняється надто високою якістю, але при цьому камера дає хороший сигнал, який не залежить від інтернету.

 Цифроаналогові.  Це той самий аналоговий сигнал, але переданий за новими стандартами.  Він передбачає підвищену якість картинки у високій якості.  У цій технології можна працювати зі стандартами HD-CVI, HD-TVI, AHD, які пропонуються за демократичною ціною та з прийнятним рівнем якості.  Цифро-аналоговий стандарт — це універсальний варіант, що дозволяє організувати відеоспостереження для дачі, але не вимагає значних вкладень.

 Цифрове чи IP-спостереження.  Камери такого типу охоплюють велику територію та надають картинку у вищій якості, ніж аналогові системи.  Але вартість IP-технологій вища приблизно на 25%, оскільки потрібний жорсткий диск великого обсягу даних та забезпечення достатнього електроживлення на камери.

Відеокамери можуть бути бездротовими або дротовими, причому перший тип застосовується в аматорських системах.  Часто компактні реєстратори ставляться в маленьких офісах і квартирах, достатньо лише підвести до них кабель живлення.  При цьому техніка такого типу передає інформацію повітрям, але може бути вразлива до перешкод і спеціальних приладів, що заглушують.

 Якщо порівнювати з квартирами, то в приватних будинках недостатньо буде встановити домофон та панель виклику.  Потрібен комплексний захист, який повинен включати: камери, відеореєстратори, датчики руху і т.д.  І однієї камери недостатньо, щоб гарантувати контроль над усією територією.  Якщо встановити одну камеру, більшість території буде без захисту.  У середньому для приватного будинку необхідно від 8 до 16 одиниць обладнання.

 Як вибрати камеру в приватному будинку?

 Радимо звернути увагу на такі критерії:

 функціонал.  Рекомендується вибирати моделі, які не просто фіксують факт руху на об’єкті, але зможе автоматично реагувати на рух та ідентифікувати особу.  Це підвищує рівень безпеки на об’єкті спостереження.

 Технологія.  Є мережеві та аналогові системи відеоспостереження.  Перші є найефективнішими, так як простіше у плані встановлення, і ви зможете стежити за об’єкт у режимі онлайн, застосовуючи смартфон, планшет чи інший гаджет.

Кут огляду.  Залежно від місця встановлення підбирається відповідний кут огляду.  Наприклад, для контролю за вхідними дверима, підходять моделі з фокусом 3,6 мм, а для огляду за прибудинковою територією – фокус 2,8 мм.

 Розширення.  Визначається у мегапікселях.  Від цього показника залежить, наскільки деталізовану картинку ви отримаєте на виході.  Рекомендується вибирати моделі від 2 мегапікселів, що дозволить побачити не лише силует, а й ідентифікувати особу.

 Нічне бачення.  Більшість пограбувань відбувається вночі, тому наявність підсвічування є обов’язковою умовою.  Дальність підсвічування вибирайте, залежно від площі підконтрольної території.

 Спосіб підключення.  Є дротові та бездротові моделі.  Перші стабільніші, але бездротові дозволяють швидко підключитися, без необхідності використання великої кількості проводів.  Вся інформація може зберігатись у хмару для подальшого перегляду.

 Місце встановлення.  Для надійного захисту будинку потрібні вуличні та внутрішні камери.  Вуличні моделі відрізняються підвищеною стійкістю до зовнішніх факторів: вологи, пилу, перепадів температури тощо.  При обліку цих критеріїв, ви зможете підібрати відповідну систему відеоспостереження для заміського будинку.

Добавить комментарий

Shopping Cart
%d такие блоггеры, как: