Датчик руху і навіщо він потрібний?

Кожна людина при покупці камери дивиться на її якість, і це цілком логічно. Але висока якість потребує великих витрат пам’яті. У такому разі доведеться купувати спеціальне обладнання для зберігання записів, а можна просто купити камеру з датчиком руху.

Що являє собою датчик руху?

Датчик руху призначений для того, щоб відправляти сигнал про рух на відеообладнання. При цьому в аналоговому та цифровому обладнанні принцип роботи датчика трохи відрізняється. Відмінності полягають у частині ведення: аналогова камера при спрацьовуванні датчика записує все, що потрапляє до поля видіння. Цифровий датчик працює так само, як і в аналогу. Камери вміють сповіщати власника про якісь зміни на ділянці. При цьому є удосконалені моделі, які мають ширші можливості – ви маєте можливість вибрати певну територію при попаданні якого-небудь об’єкта, на якій стартує запис.

Зовнішній та вбудований датчик руху

У минулому датчик був виносний інфрачервоний модуль. Він вловлював джерело тепла та передавав сигнал на старт зйомки. Сьогодні детектор працює так само, але з однією ключовою відмінністю – він встановлюється безпосередньо всередині камери. Завдяки досягненням сучасної мікроелектроніки, це тепер можливо. Більше того, установка датчика всередині пристрою дозволила безпосередньо скоротити вартість виробництва та фінішну ціну на відеообладнання.

Які камери мають сенсор руху?

Сьогодні датчик руху це частина всіх камер. Першими мали у своїй конструкції подібний датчик аналогові камери, але в той же час вони не поєднувалися з обладнанням для запису, що мало мало корисними. На сьогоднішній день цю проблему вирішено. Що стосується обладнання AHD та IP, то в даному випадку проблема все ще на жаль існує, тому при покупці завжди уточнюйте, чи датчик руху. Інакше потрібно виділяти місце в пам’яті для постійного запису. Якщо розбирати питання глибше, тобто два методи виявлення мети, що рухається: програмний і апаратний.

Програмний метод. Основний плюс подібного методу полягає в тому, що є можливість налаштувати зону, яка дає можливість виключити «проблемні» точки, наприклад, гілки дерев і автомобілі, що переміщуються на межі контрольованої території, і випадкових перехожих. За рахунок цього вдалося досягти мінімального рівня помилкових тривог у подібних пристроях. Правда нестача відеокамер з програмним методом виявлення руху – ціна кусається, якщо порівняти з апаратним.

Апаратний метод. Цей спосіб має ширшу гнучкість налаштувань. Неможливо досягти повної відповідності областей контролю та камери, що створює проблеми при вуличній установці. Вони можуть зреагувати на тепле повітря та інші зовнішні фактори. У цей час вартість обладнання з апаратним методом нижча і не кусаюча.

Пристрої з детектором руху користуються попитом на абсолютно різних об’єктів з їх допомогою здійснюється відеоспостереження як в рамках промислових зон, так і на приватних територіях.

Роздрібна торгова точка або великі мережеві магазини — охорона та запис подій у нічний час, а також для контролю прилеглої території та роботи персоналу. Відеокамери з різним функціоналом актуальні у касовій зоні, залах самообслуговування та вхідній групі.

Офіси — розміщення детекторів руху на прохідних та контрольних пунктах, у переговорних та підсобних приміщеннях. Запис подій, що відбуваються, ведеться відповідно до побажань замовника. Увімкнення відеозахоплення дозволяє своєчасно реагувати на позаштатні ситуації.

Установка на виробничих та комерційних підприємствах різного виду власності та типу діяльності для забезпечення збереження об’єкта та майна.

Вхід та в’їзд на територію котеджних селищ та багатоквартирних будинків – детектори руху, інтегровані в охоронні та протипожежні комплекси, стануть зручним інструментом для збереження майна.

Як бачите датчик руху, важлива і корисна функція у камер головне правильно підібрати.

Добавить комментарий

Shopping Cart
%d такие блоггеры, как: