Камера купальная дахуа 4

Цифровий та оптичний зум для камер відеоспостереження

Купуючи камеру стеження однієї з речей, які необхідно враховувати, є зум. Масштаб сильно впливає на те, скільки деталей ви зможете побачити під час відтворення знятого матеріалу. Якщо камера відеоспостереження не має необхідних можливостей масштабування, можливо, ви втрачаєте важливі деталі. Існує два різні типи зуму, оптичний зум і цифровий зум, які дають різні результати.

Цифрове збільшення

Здебільшого існує два різні типи масштабування. Найпростіший тип – цифровий зум. При цифровому масштабуванні камера обрізає зовнішні краї зображення та збільшує зображення, розтягуючи його. Це призводить до ближчого перегляду, але недоліком є ​​те, що зображення зазвичай виглядає розмитим і має низьку якість, тому що пікселі розтягуються. Якщо ви хочете використовувати цифровий зум, краще використовувати його на камері з більшою роздільною здатністю. Більш висока кількість пікселів на камерах з високою роздільною здатністю зробить зображення чіткішим і докладнішим.

Оптичний зум

Наступний тип зуму – оптичний зум. Оптичний зум включає налаштування фактичного об’єктиву камери. Коли ви повертаєте об’єктив камери, об’єктив рухається далі або ближче до оптичного датчика. Коли об’єктив знаходиться ближче до оптичного сенсора, об’єкти здаватимуться зменшеними. Чим далі, тим зображення виглядатиме збільшеним. На відміну від цифрового збільшення використання оптичного збільшення збереже чіткість і деталізацію зображення.

Для оптичного зуму можна використовувати 3 різні типи об’єктивів:

Об’єктиви зі змінною фокусною відстанню: об’єктиви цього типу необхідно фізично регулювати вручну, повертаючи об’єктив на камері. Натомість камера має двигун, який регулюватиме об’єктив, коли користувач керує ним віддалено через NVR.PTZ-об’єктиви: PTZ-об’єктивами можна керувати дистанційно, як і моторизованими об’єктивами, але користувач також може змінювати положення камери. У разі використання моторизованого об’єктива регулюється лише об’єктив, а камера залишається нерухомою.

Який тип зуму кращий?

Як і у випадку з будь-якою специфікацією, тут немає варіанта масштабування, який задовольнив би потреби кожної людини. Тип масштабування, який ви повинні використовувати, залежить від вашої мети та ситуації. Основна перевага використання оптичного зуму полягає в тому, що ви можете наближати об’єкти з великої відстані без шкоди якості зображення. Однак масштабування можна регулювати лише під час запису відео. Цифровий зум можна додати до записаного матеріалу, але ви ризикуєте отримати розмите зображення.

Якщо ви хочете використовувати камеру відеоспостереження для захоплення таких речей, як особи або числа, то найкращим вибором буде оптичний зум, оскільки він дозволяє з великою чіткістю збільшувати складні деталі. Якщо вам просто потрібна камера стеження для спостереження і спостереження, то цифровий зум підійде. Але якщо у вас колись виникнуть сумніви щодо того, який тип масштабування найкраще підходить для ваших цілей.

Добавить комментарий

Shopping Cart
%d такие блоггеры, как: