камера на столбе

IP-камери – Принцип роботи

IP-камери – Принцип роботи

Широке поширення Інтернету призвело до того, що мережеві інтерфейси та пов’язані з ними технології почали поступово входити в інші сфери, включаючи відеоспостереження з використанням аналогових камер до відносно недавнього часу. Нині його основою є цифровий пристрій – IP-камера.

IP-камери – що це?

Це свого роду відеокамера, яка сигнал по локальній або глобальній мережі. Вони отримали свою назву через те, що кожна камера в мережі є окремим клієнтом і має приватну IP-адресу.

Технічно IP-камери є значно складнішими пристроями, ніж аналогові камери відеоспостереження, оскільки вони включають не тільки об’єктив і матрицю, на якій зображення фіксується, але і центральний процесор і мережевий інтерфейс. Процесор відповідає за обробку сигналу: він може передаватися на монітор «як є» для зниження навантаження на мережу або за стандартним алгоритмом (його можна стиснути за допомогою кодека, такого як 264). Мережевий інтерфейс використовується для підключення камери до центрального вузла системи відеоспостереження та передачі даних по стандартному мережевому протоколу (наприклад, TCP).

Більш сучасні моделі можуть бути оснащені бездротовими сигнальними модулями:

Wi-Fi для бездротового підключення до локальної мережі;

3G/4G для віддаленого завантаження та передачі відеосигналу через Інтернет.

Додаткові функції

Крім безпосередньої зйомки відео пристрою можуть пропонувати ширший функціонал:

-Детектор руху – дозволяє передавати тільки рухомі частини, що значно знижує навантаження на мережу,

  • Моніторинг перетину лінії – актуальний моніторинг дорожнього руху та виявлення порушень,
  • Спостереження за вторгненням у зону – Відео починає транслюватися лише після попадання стороннього предмета до раніше зазначеного контуру, що стосується, наприклад, охорони навколишнього середовища,

-розпізнавання гучних звуків – постріли, крики та інші

-розпізнавання людини – камери можуть реагувати тільки на зовнішній вигляд людини в поле зору і не враховувати інші об’єкти, що рухаються, такі як тварини або автомобілі,

“теплова карта – створена на основі функції розпізнавання та відстеження руху людини; сама карта є прикладом того, в яких місцях люди накопичуються найбільше,

детектор занедбаних об’єктів,

Розпізнавання номера автомобіля,

Коли ви повертаєте камеру, сигналізуйте про тривогу у разі запотівання об’єктива або закриття основного об’єкта іншим об’єктом.

За весь цей функціонал відповідає центральний процесор, що забезпечує обробку знятого відео, або в найбільш нових моделях, ISP-процесор – окремий чіп, що використовується для обробки зображення в реальному часі – підстроювання яскравості, балансу білого, контрастності, різкості, експозиції відповідно до навколишніх, що змінюються. умовами,  видалення шумів також відбувається цим процесором.

Якщо у вас виникнуть будь-які питання, велика інформація буде надана онлайн-консультантом.

Відеокамери магазин можна придбати в Україні на нашому сайті security-systems.zp.ua, або можна замовити дзвінок на свій номер. Замовлення можна доставити в будь-яке велике місто країни: Київ, Дніпро, Львів, Одесу, Харків, Запоріжжя та будь-яку точку України.

Shopping Cart
%d такие блоггеры, как: