Камера чоронобелая

Переваги аналогових систем відеоспостереження перед IP

Переваги аналогових систем відеоспостереження перед IP

З моменту появи IP-систем все більше людей перемикаються з аналогового на IP. Це порушує питання, чи є якісь переваги використання аналогового перед IP? Чи повинні ми просто перейти на використання системи IP? Хоча IP-системи рекламуються як найкращі, все ж таки є деякі переваги використання аналогових систем відеоспостереження в порівнянні з IP.

Різниця між аналоговим та IP

Аналогова система складається з аналогових камер, підключених до цифрового відеореєстратора. Цей відеореєстратор відповідає за перетворення зображень, які знімає камера, на цифровий формат, який можна переглядати на моніторі. Вся передача даних між цими пристроями здійснюється за коаксіальними кабелями.

В IP-системі IP-камери вже записують зображення у цифровому форматі, тому для перетворення не потрібно DVR. Натомість камери будуть підключені до мережного відеореєстратора, в якому зберігаються відзняті матеріали. Крім того, вся передача даних здійснюється через підключену мережу.

Навіщо використовувати аналогові системи відеоспостереження через IP?

Зрозуміло, що в епоху Інтернету більшість людей перейдуть на використання ІР. Проте системи відеоспостереження є універсальним рішенням. Деякі люди вважають за краще використовувати аналогові системи відеоспостереження замість IP з таких причин:

Нижча ціна. Хоча вартість IP-систем з роками значно знизилася, вони все ж таки будуть трохи дорожчі, ніж аналогові. Якщо ви шукаєте систему хорошої якості і не потребуєте великої кількості химерних функцій, то аналогова система виконає роботу за невелику частину ціни.

Просте налаштування: IP-системи простіше в установці, тому що потрібно менше кабелів, але аналогові системи, як і раніше, виграють, коли йдеться про простоту. На відміну від IP, аналогові системи не потрібно підключати до мережі та налаштовувати. У більшості випадків процес установки полягатиме лише в установці камер та їх підключенні.

Зручна пропускна здатність: якщо пропускна здатність є проблемою, аналогові системи відеоспостереження будуть вашим кращим вибором. Аналогові системи можуть працювати без підключення до мережі, тому пропускна спроможність не витрачається. Але навіть якщо вони підключені, вони все одно займатимуть меншу пропускну спроможність, ніж IP, тому що пропускна спроможність використовуватиметься лише для віддаленого перегляду, а не для передачі даних, як IP.

Знайомство: Аналогові системи відеоспостереження були задовго до того, як з’явилися IP-системи. Це знайомство означає, що вам буде легше знайти постачальників та кваліфікованих фахівців, які можуть допомогти вам із вашою системою.

Незважаючи на те, що IP-системи краще підходять для великомасштабних додатків, у нашому світі, як і раніше, існує потреба в аналогових системах. У всіх різні потреби у безпеці, тому те, що працює для однієї людини, не завжди працюватиме для когось іншої. Якщо вам потрібна система відеоспостереження, звертайтесь до нас. У нас є досвідчені консультанти з продажу, які можуть допомогти вам знайти правильну систему для ваших унікальних потреб.

С минимальными усилиями У нашего клиента Завод по производств , Нашим специалистам удалось Заменить старую систему видео-наблюдения , на новейшую систему Безопасности. Которая в будущем обезопасит рабочие место .

1 комментарий к “<h6>Переваги аналогових систем відеоспостереження перед IP</h6>”

  1. Пингбэк: Чем отличается цифровая от аналоговой камеры?

Добавить комментарий

Shopping Cart
%d такие блоггеры, как: