Коридорний режим у сучасних IP-камерах

Коридорний режим у сучасних IP-камерах

Коридорний режим

Коридорний режим – це важлива і корисна функція нових моделей IP-камер, вона буде актуальна у вузьких проходах. Цей режим дозволяє сформувати вертикально-орієнтовне зображення. Виходить так, що замість формату 16:9 ми ​​отримуємо 9:16.

Актуальність коридорного режиму

Такий формат зйомки важливий у багатьох ситуаціях, при яких об’єктив зі стандартним форматом не може контролювати потрібну область, оскільки “обрізає” її через горизонтальний режим зйомки. При горизонтальній зйомці більшість відеопотоку буде непотрібною. У такому разі ми не можемо отримати хорошу якість зйомки, і датчики не зможуть нормально функціонувати. У коридорному режимі користувач гарантує собі достаток захоплення значних зон і гарантує економію пам’яті.

Плюси коридорного режиму

  1. Хороша якість зйомки
  2. Знижуються витрати на пам’ять для збереження інформації
  3. Зменшуються “сліпі зони” під камерою

Це лише мала кількість переваг. Дуже важливо не забувати, що потрібно використовувати не тільки відповідне обладнання, а й програмне забезпечення. Ось наприклад кілька камер із функцією коридорного режиму.

Підсумок

Коридорний режим – це корисна та важлива функція, яка дуже важлива для певних об’єктів. Відеокамери здатні видавати зображення у вертикальному форматі охоплюють більше значних об’єктів.

У цьому значно віддавати перевагу популярним виробникам, інакше і цей режим зможе гарантувати необхідного огляду. Також головне використовувати відповідне програмне забезпечення, що підтримує цей формат роботи.

Добавить комментарий

Shopping Cart
%d такие блоггеры, как: