Як захистити камеру від павутини та комах?

Камера піддається різним чинникам і це стосується не лише вандалів та зловмисників, а й комах.  Павуки починають плести павутиння на камері тому що там завжди збираються комашки якими вони харчуються.  Незалежно від цього, це створює деякі незручності, т.к.  павутина може значно знизити видимість камери, а також стати причиною помилкового спрацьовування.  Особливо актуально це для моделей, що працюють за датчиком руху.  Розберемося з вами, як позбутися комах та павутиння на камерах відеоспостереження, щоб захистити обладнання, гарантуючи тривалий термін експлуатації.

 На корпус камери нанесіть матеріал для мастила.  Використовуйте силікон, тефлоновий спрей або вазелін, щоб покрити корпус камери.  Подібний прийом дає можливість зробити камеру занадто слизькою, тому вони не зможуть там створити павутину.  Обов’язково потрібно прикрити об’єктив за допомогою паперового рушника під час нанесення, щоб не порушити нормальну роботу.

 На корпусі зафіксуйте ароматизовані серветки, надійно закріпіть їх за допомогою канцелярських гумок.  Через занадто різкий запах, комахи не будуть знаходитися на камері, тому ви отримаєте якісне зображення високої якості.

 Вимикайте ІП-підсвічування.  Приваблює комах саме інфрачервоне підсвічування, яке знаходиться навколо об’єктива.  Якщо вимкнення цієї функції не вплине якість зображення, т.к.  достатньо штучного світла, тоді сміливо можете відключити інфрачервоне підсвічування.

 Нашийник від бліх.  Нашийники від бліх для собак і котів – це спеціальний засіб, який призначений для того, щоб захищати від різних паразитів, павуків і комах.  Ви можете начепити такий нашийник на камеру відеоспостереження і на неї не лізтимуть різні паразити.

 Спрей від комах.  За принципом нашийника можна використовувати і спеціальний спрей, призначений для захисту від різних комах – комахи просто не зможуть перебувати на камері.  Принаймні живі.

 Чищення корпусу та об’єктива.  Щотижня проводьте чистку об’єктива камери та корпусу від павутини, пилу та різних комах, що обов’язково принесе позитивні результати.

 Якщо вдома є діти, будьте обережні при нанесенні спреїв або інших речовин. 

Добавить комментарий

Shopping Cart
%d такие блоггеры, как: