Як вибрати камеру відеоспостереження?

Чи потрібна відеокамера взагалі?

Як би якісно ви не обирали місце проживання злочинність є скрізь. Зрозуміло, що кожна людина прагне убезпечити себе і своє житло або будь-який інший об’єкт. У цьому вам можуть допомогти такі охоронні системи як відеокамера, сигналізація, відеодомофон і таке інше. Але сьогодні ми розберемо питання як вибрати собі надійну, хорошу та підходящу під ваші умови камеру.

Типи камери відеоспостереження

Так чи потрібна чи камера ми розібралися тепер розглянемо які типи камер є і які підходять саме вам.

Аналогова камера відеоспостереження

Системи відеоспостереження для встановлення на маленьких вуличних територіях та у приміщенні. Примітивні в плані монтажу, не потребують системної підтримки. Представлені у широкому асортименті у різному форм-факторі: циліндричні, купольні, поворотні.

IP-камера відеоспостереження

IP-камера це унікальний та інноваційний винахід у світі камер який славиться високою якістю. Деяку кількість можна об’єднати в одне ціле, підключаючи камери через інтернет, що дуже зручно та ефективно. Прості в плані монтажу і безперервно покращуються та розвиваються.

Цифрова камера відеоспостереження

Цифрові камери відеоспостереження, що видають цільну картинку. Це дає можливість отримувати добротне зображення – в кілька разів краще зображення, ніж при роботі аналогових камер відеоспостереження. Цифрові моделі мають компресію, тому можна заощадити місце в пам’яті. Відсутність пауз у передачі відеосигналу сприяють тому, що зображення передається максимально швидко.

Вибір технології залежить від того, де ви встановлюватимете камеру і в залежності від цього можете вибрати бездротову камеру або дротову.

Дротові камери

Підключення здійснюється через кабель, забезпечуючи безперебійне та постійне підключення. На відміну від бездротових технологій, немає ніяких неправильних сигналів про тривогу і обладнання не потребує безперервного обслуговування. Недолік полягає в тому, що такі камери досить важкі в плані монтажу, немає мобільності обладнання та вищі витрати при монтажі. Якщо кабель буде пошкоджено, знижується якість зображення або зовсім зникає.

Бездротові камери відеоспостереження

Устаткування, яке відрізняється простотою підключення – потрібно лише подати живлення за допомогою блока живлення або кабелем LAN, а передача даних здійснюється за допомогою Wi-Fi. Для максимальної мобільності та відсутності проводів застосовуються моделі з акумулятором. Завдяки тому, що немає великої кількості проводів зі стіни, не псуватимуть вигляду та інтер’єру приміщення. Найбільш мобільні, що актуально при встановленні в орендованих приміщеннях. Дані можуть надсилатися на хмарний диск. На жаль можливі помилкові тривоги та перешкоди під час трансляції. Бездротові та дротові моделі мають свої переваги та недоліки.

Якщо монтаж проводиться у довгостроковій перспективі, оптимальними будуть провідні моделі. А бездротове обладнання буде затребуваним для невеликих об’єктів або при установці після ремонту, щоб не свердлити стіни для прокладання кабелю.

Знаючи різновиди камери відеоспостереження, можна розпочати безпосередній вибір. Серед основних властивостей, на які необхідно звертати увагу, слід зазначити:

Матриця

Представлені камери відеоспостереження двома видами матриць: CCD та CMOS. Один варіант є лідером по застосуванню, вони чудово справляються з відеоспостереження всередині приміщень і на відкритій місцевості в нічний час або при слабкому освітленні. Камери відеоспостереження з матрицею CMOS також на ура справляються із завданням, але присутні шуми та низька сприйнятливість, але й ціна помітно нижче. Виробники стабільно працюють над покращенням матриці CMOS.

Розширення

Від величини даного показника залежить, наскільки камери буде здатна відрізняти дрібні деталі на об’єкті або не відрізняти їх. У аналогових системах цей показник вимірюється в ТВЛ. Якщо хочете отримати якісне зображення з дрібними деталями, підбирайте моделі зі стандартною або високою роздільною здатністю від чотирьохсот двадцяти ТВЛ. У цифрових та IP-камера відеоспостереження цей показник вимірюється в мегапікселях – чим більше мегапікселів у камері, до того ж деталізоване зображення ви отримаєте.

Кут огляду

Важливий показник контролю над об’єктом. Перш ніж віддати перевагу, необхідно визначитися, яке завдання стоїть перед камерою – необхідно контролювати певну територію, або стежити за всім зображенням. Якщо фокус на певній території є можливість ідентифікації дрібних деталей. Моделі з широким кутом огляду дозволяють абсолютно контролювати територію, але тоді деталізація стає гіршою і менш якісною.

Індекс захисту

Рівень захисту від згубних зовнішніх факторів позначається ІР. Камери відеоспостереження бувають з різним рівнем захисту, наприклад, моделі з рівнем захисту IP68 зможуть правильно захистити техніку від пилу та вологи. 1-й показник показує рівень захисту від пилу, а 2-й показник – від вологи.

1-й показник показує рівень захисту від пилу, а 2-й показник – від вологи. Чим вищий показник, тим добротнішою та якіснішою охорона буде на території. Дуже важливо бути впевненим в індексі захисту камери і не менш важливо щоб умови, де знаходиться камера, відповідали рівню захисту. Наприклад, якщо камера встановлена ​​в квартирі підійдуть стандартний рівень захисту, а на вулицю бажано встановити камеру з великим рівнем захисту. Вуличні камери мають бути обладнані захисним корпусом. Він захищає їхню відмінність від впливу низьких температур та інших несприятливих атмосферних явищ. Камера для внутрішнього використання не має високих показників стійкості до погодних умов та зовнішніх впливів. Температурний режим використання у них як правильно не нижче -10 ° С., а стійкість до вологи не вище четвертого рівня. Ціна відповідно на внутрішні камери буде нижчою, незважаючи на те, що більшість з них мають мікрофони та динаміки для двостороннього аудіо зв’язку.

Висновок

Як ви вже зрозуміли камеру не так вже й складно вибрати, головне звертати увагу на деякі деталі. Камера допоможе убезпечити ваш будинок, дачу, офіс і так далі від непроханих гостей. Головне розраховувати місце, умови та фінансові можливості.

Добавить комментарий

Shopping Cart
%d такие блоггеры, как: