Як вибрати камеру нічної зйомки?

Більшість пограбувань відбувається в нічний час саме тому варто вибрати камеру, яка зможе вести контроль у різний час доби.

Чутливість вимірюється в люксах, що дозволяє нам отримати більшу роздільну здатність і якість з певним рівнем шуму. Основна вимога до камери відеоспостереження – це якість і відмінно призначена для ідентифікації осіб, зображених на фото- та відеоматеріалах. Дуже важливо приділити увагу цим пунктам:

інфрачервоним підсвічуванням;режимом «день/ніч»;особливою чутливістю матриці;відповідним динамічним діапазоном;ICR фільтром;особливим корпусом.

Камери нічної зйомки: тонкощі вибору

Щоб отримати якісну картинку при слабкому освітленні або за його відсутності, використовують спеціальні технології, які використовуються для кращої передачі темних областей. Це можуть бути технології накопичення заряду з великою витримкою, що допомагає бачити камеру вночі, але не надає високу якість зображення або використання матриці із заднього підсвічування. Але найкращим залишається використання інфрачервоного підсвічування.

Види інфрачервоної камери

По суті, нічне підсвічування – це окремий інфрачервоний прожектор або вбудовані лампочки. Залежно від діапазону, вони можуть бути невидимі – з інфрачервоним світінням, або видимими – біле світіння. Щодо видимих ​​світлодіодів, то вони випромінюють хвилю, що видно для людини, але забезпечують значно кращу якість зйомки, ніж невидимі світлодіоди, тому активно використовуються при відеоспостереженні. Це за умови, що не потрібно досягти повної конфіденційності наявності системи відеоспостереження. Камери з видимим білим світлом дозволяють домогтися зйомки не в чорно-білому форматі, а в кольоровому. Можна відключити підсвічування, якщо матриці буде достатньо для роботи за наявності вуличного світла.

Динамічний діапазон камери

Дуже важливо при покупці камери звернути увагу не тільки на ІЧ-підсвічування і світлочутливість, але також на д.діапазон камери. Чим більше цей показник тим краще камера передасть колір у темних та світлих областях кадру.

Найкраще вибирати моделі камер з динамічним діапазоном від 120 дБ, що забезпечує хорошу передачу об’єктів із підвищеною яскравістю.

Добавить комментарий

Shopping Cart
%d такие блоггеры, как: