Яку камеру обрати до магазину?

Яку камеру обрати до магазину?

Відеокамера в магазині це одна з найважливіших складових захисту від крадіжок і зломів. Доречне встановлення камери буде у таких місцях: над касою, на складі, у торговому залі та у службових приміщеннях. Заборонено ставити камери в роздягальнях, примірочних, у місцях відпочинку співробітників тощо.

Склад

Найкраще встановити купольну камеру, яка з висоти 4-5м може забезпечити гарний огляд та якість. Якщо потрібно бачити полиці і підключити розпізнавання облич, то краще вибрати циліндричну камеру відеоспостереження роздільною здатністю не менше 2 мегапікселів. Циліндрична камера встановлюється нижче купольної і за рахунок цього може розпізнавати особи. Якщо на складі низька температура, то потрібно ставити вуличну камеру. Краще вибрати моделі з ІЧ-підсвічуванням, щоб контролювати периметр у нічний час доби.

Службові приміщення

Можна встановити будь-яку камеру в коридор, щоб ідентифікувати співробітників. Це допоможе відстежувати хтось зайшов або вийшов із приміщення і зафіксувати небажане проникнення. Якщо ви хочете повністю контролювати працівників, то можете поставити камеру в один з кутів щоб охопити більше простору.

Торговий зал

Каса

Камера зазвичай встановлюється зверху. За стандартом купольна, вона дозволяє бачити дії касира і якщо деталізація на гідному рівні можна навіть побачити номінал валюти якої розплачуються.

Полиці з товаром

Необхідні ширококутні камери, які дозволять охопити якомога більше площі зали. Нам дуже важлива деталізація так що має бути хороша світлочутливість і дозвіл. Основна мета – це запобігти псуванню і крадіжці товару і контролювати правильний розклад товару.

Вхід

На вхід рекомендується ставити таку камеру яка стежить не тільки за тим, що відбувається, а так само буде збирати інформацію про кількість відвідувачів, стать, їх вік, настрій при вході і так далі. Аналітичні камери сповіщатимуть про VIP-клієнтів, а також про небажаних осіб. Радимо вибирати камеру з гарною якістю та аналітичними здібностями.

Добавить комментарий

Shopping Cart
%d такие блоггеры, как: