how-to-find the-ip-address-of-the-camera

Як дізнатися IP-адресу камери відеоспостереження?

Стандартно всі налаштування камери відеоспостереження починаються з її IP-адреси. Але бувають ситуації, коли людина купує не нову, а камеру відеоспостереження. У цьому випадку користувач не зможе підключити обладнання до інтернету для перегляду відео в онлайн режимі, а також неможливо буде настроїти аналоговий вихід кожної камери відеореєстратора.
Адресація мережі є просто незамінною частиною міжмережевих протоколів, тому з метою підключення цифрових камер відеоспостереження необхідно знати їх IP-адресу відеоспостереження. Розглянемо з вами, як дізнатися IP-адресу камери відеоспостереження, щоб проводити з нею будь-які необхідні маніпуляції.
Дізнаємося IP камери спостереження простим способом
Найоптимальнішим і найпростішим способом дізнатися IP-адресу – це скористатися посібником користувача, де можна і подивитися, яку мережеву адресу було надано виробником за умовчанням. Або можна скористатися офіційним програмним забезпеченням із комплектного диска. Але що робити в тому випадку, якщо камера була куплена з рук, керівництво і диск до неї були втрачені, а попередній користувач змінив налаштування. І в даному випадку не потрібно впадати у відчай, вам не потрібно буде ставати експертом в галузі адміністрування, щоб дізнатися пароль. Необхідно просто провести прості маніпуляції з налаштування IP.
Введіть IP-адресу за промовчанням

Після того, як всі налаштування камери відеоспостереження були анульовані, ви зможете провести підключення до неї, ввівши стандартну мережну адресу – кожен виробник має свою адресу. Не слід забувати також про те, що для зміни IP та інших налаштувань камери потрібно скористатися логіном та паролем. В інтернеті та на нашому сайті ви зможете побачити перелік найпопулярніших IP-адрес логінів/паролів для камер різних виробників. Враховуйте, що інтерфейс чутливий до регістру, тому якщо пароль введений з великої літери, його необхідно так і вводити.
Якщо у вас є кілька камер IP від ​​одного виробника, то не потрібно буде підключатися до їх локальної мережі одночасно. Це гарантовано може призвести до конфлікту устаткування, т.к. всі камери за замовчуванням мають однакову мережеву адресу. Винятком є ​​лише камери відеоспостереження з увімкненим DHCP – мережевий протокол, який дає можливість отримувати IP-адресу в автоматичному режимі. В інших випадках можна по черзі підключати камери спостереження, входить в інтерфейс кожної окремо і задавати потрібний IP з діапазону підмережі.
Якщо ви хочете кілька камер відеоспостереження, реєстраторів і т.д. працювали коректно, необхідно, щоб вони знаходилися в єдиній підмережі, тобто у них IP-адреси повинні відрізнятися виключно останнім блоком цифр, наприклад, 192.168.1.1 і 192.168.1.25.
Як дізнатися IP без скидання настройок камери відеоспостереження?
Найпростішим і дійсним є спосіб скидання налаштувань, але не завжди підходить при складних та розгалужених системах відеоспостереження, коли до мережі підключено кілька десятків камер. У такому разі рекомендуємо використовувати спеціально призначене програмне забезпечення, наприклад, зручною та безкоштовною є утиліта Angry IP Scanner.
Користувачеві потрібно буде знати виключно цільовий діапазон адрес, трохи почекати і програма відобразить на екрані IP-адресу для всіх камер у вашій підмережі. При цьому ви зможете дізнатися про затримку з’єднання, МАК-адресу всіх камер, а також визначити факт несанкціонованого підключення, щоб додати людину до чорного списку.

Добавить комментарий

Shopping Cart
%d такие блоггеры, как: