how-to-protect-your-camera-from-vandals

Як вибрати антивандальну IP-камеру?

Системи відеоспостереження – незамінне обладнання, яке призначається для підвищення рівня безпеки на виробничих та житлових об’єктах. За допомогою матеріалів, зафіксованих на камери відеоспостереження, є можливість провести ідентифікацію правопорушника, значно підвищити контроль працівників для підвищення трудової дисципліни, або використовувати як відеоняню для стеження за дітьми або літніми людьми, які потребують догляду.

Але важливо купити відеокамеру, здатну проводити якісну відеофіксацію, але також потрібно забезпечити належний рівень захисту обладнання. Ідеальним рішенням для цих цілей є антивандальні IP-камери, які якісно знімають та надійно захищають обладнання. Розглянемо, як вибрати антивандальну IP-камеру, яка зможе стати надійним помічником у будь-яких ситуаціях.

Критерії вибору антивандальної IP-камери

Захист від вандалів та корпус обладнання

Якщо камера придбана для використання всередині приміщень, то обладнання має менший рівень захисту. Їхній корпус не може протистояти волозі і витримати низький рівень температур. Це з тим, що додаткові функції підвищують вартість вироби, а внутрішнього використання подібні функції не виправдані. А ось для вуличного відеоспостереження IP-камери з антивандальним покриттям це виправдана необхідність.

Антивандальні камери – це виключно корпусне обладнання, яке може бути виконане у прямокутній чи купольній формі. Саме купольні моделі мають високий попит серед покупців, т.к. вони відрізняються підвищеними захисними властивостями і непрозорий корпус дозволяє приховати напрямок камери – зловмисник не знає, чи зйомка проводиться чи ні.

З метою тривалої роботи передбачено встановлення кожуха для захисту від холоду або підвищених температур. Це забезпечує тривалу експлуатацію та повну безпеку всіх систем, що знаходяться всередині корпусу. Подібне складання дає можливість замовникам зберегти обладнання від непередбачених витрат, пов’язаних із ремонтом обладнання чи пошкоджень в умовах вулиці. Особливим попитом є антивандальні камери у громадських місцях, державних установах, біля житлових будинків тощо.

Серед антивандальних моделей камер відеоспостереження окремо можна виділити поворотну камеру відеоспостереження PTZ, яка може застосовуватись для зовнішнього та внутрішнього відеоспостереження. Подібні камери дають можливість проводити відеоспостереження на великих територіях, де велике скупчення людей і контролювати їх суттєві простори. Досить зручним у використанні є камери на автомобільних стоянках, супермаркетах та інших об’єктах. Подібне обладнання обертається довкола власної осі, тому виключено наявність сліпих зон.

Кліматичний тип виконання

Антивандальні камери спостереження призначаються для того, щоб протистояти атакам недоброзичливців. При цьому доводиться працювати усередині приміщень. Отже, вони працюють фактично завжди на вулиці. Але не лише вандали, а й погода може негативно відбиватися на функціонуванні обладнання.

При спекотній спеці або низьких температурах обладнання може давати збої. Крім цього, для використання відеоспостереження на вулиці оптимально буде продумати спеціальний козирок, який зможе надійно захищати камеру від снігу та дощу. Спеціальні козирки можна придбати у нашому інтернет-магазині.

Важливо простежити за тим, щоб антивандальна камера відеоспостереження для вуличного використання змогла працювати в широкому діапазоні температур – від – 20 до + 50 °С. Бажана функція антизапотівання, що захистить обладнання від сирого та вологого середовища.

Рівень світлочутливості та роздільна здатність зйомки

Обов’язково необхідно звертати увагу на цей параметр перед тим, як купити антивандальну камеру відеоспостереження. Що стосується дозволу зйомки, то оптимальним для вуличного відеоспостереження є показник 2592х1944 пікселів, що дозволяє детально розглянути об’єкти в зоні контролю. Але, важливо враховувати як дозвіл, а й чутливість. Навіть камери з великою кількістю мегапікселів, надати низькоякісне відео, якщо буде слабка чутливість. В результаті ви отримаєте розмите відео.

При виборі обов’язково звертайте увагу на матрицю, яка може бути CMOS або CSD. Слід зазначити, що камери з сенсором CCD мають значно вищий рівень чутливості.

Наявність інфрачервоного підсвічування

Незалежно від того, відеоспостереження IP-камерою здійснюватиметься зовні або всередині приміщення, у будь-якому випадку потрібна наявність інфрачервоного підсвічування. Вона дозволяє проводити зйомку не лише за низького рівня освітлення, а й у повній темряві. Додатково такі камери оснащуються фільтром «День/Ніч», щоб автоматично регулювати роботу камер залежно від рівня освітлення.

ІЧ-підсвічування являє собою набір інфрачервоних світлодіодів, які не бачить людина, але чудово сприймається таким обладнанням як камера.

Добавить комментарий

Shopping Cart
%d такие блоггеры, как: