Тонкості відеоспостереження через інтернет

Залежно від особистих уподобань, користувачі зможуть організувати систему спостереження через інтернет у різний спосіб. Найдешевшим і найпростішим є використання камер з Wi-Fi. Найбільш ефективними при спостереженні є камери Dahua та Hikvision, які ви також зможете придбати у нас в інтернет-магазині.

Якщо використовувати камери спостереження з технологією Wi-Fi, для підключення та спостереження через інтернет не потрібно буде прокладати дроти, а потрібно лише розмістити обладнання на відстані до 4 метрів від розетки живлення. А відстань до роутера повинна бути не більше 10-20 метрів, залежно від перешкод на шляху від нього і до камери. Зважайте на те, що стіни та інші перешкоди зможуть скоротити відстань підключення.

Наприклад, вибираючи камеру спостереження Dahua K35P, ви зможете організувати відеоспостереження бездротовим інтернетом, отримуючи зображення як Full HD. Також є мікрофон для двостороннього зв’язку з людьми на об’єкті, а також запис на карту SD, що робить обладнання максимально мобільним.

Підключення стає ще простішим, т.к. передбачено технологію Р2Р, яка дає можливість переглядати камери спостереження через інтернет і немає необхідності проводити якісь додаткові налаштування. Також необов’язкова наявність реальної IP-адреси. При цьому в місці встановлення камери підключення повинна бути реальна IP-адреса, а вихідна швидкість – від 1 мегабіта на кожну з камер.

Зручність відеоспостереження через інтернет полягає в тому, що ви отримуватимете повідомлення про те, що відбувається на об’єкті при виявленні рухів. Оповіщення будуть надсилатися на електронну пошту, де буде інформація про тривогу з фотографіями або відео, що дозволяє завжди бути впевненим у безпеці на об’єкті.

Також дані записуватимуться на SD-карту, якщо обране обладнання матиме цю функцію. Наприклад, відеокамера може підтримувати картку пам’яті до 128 гігабайт, тому запис може проводитись до 3 діб без перерви. Заощадити простір на карті пам’яті дозволяє той самий датчик руху, щоб камера записувала тільки при виявленні рухів.

Вбудований сервер дозволяє завантажувати відео через вбудований FTP, після чого ви зможете переглядати відео за допомогою будь-якого програвача, який підтримує форма avi.

Популярні моделі камер з Wi-Fi:

Корпусна 4 мегапіксельна IP відеокамера DH-IPC-HFW1435SP-W-S2 з інфрачервоним підсвічуванням Consumer серії від виробника Dahua – елегантне поєднання естетики з рядом простих рішень для монтажу, забезпечує чудовий вибір для різних програм малого та середнього бізнесу за доступної ціни. З її допомогою можна контролювати периметр як усередині, так і поза приміщенням.

Hikvision DS-2CD2041G1-IDW1 (2.8 мм) – циліндрична камера відеоспостереження зі зйомкою чистого відео з можливістю перегляду в режимі онлайн через програму Hik-Connect. Наявність функцій покращення відео, висока світлочутливість матриці та інші додаткові функції роблять відеоспостереження за допомогою камери максимально комфортним. Забезпечує грамотне відеоспостереження в нічний час доби, чому сприяє встановлене ІЧ-підсвічування.

Висновки

Очевидно, що відеоспостереження за допомогою IP-камер через інтернет – це чудове рішення, якщо ви хочете завжди бути в курсі того, що відбувається на об’єкті. А найголовніше, що вам будуть доступні матеріали навіть у тому випадку, якщо ви знаходитесь за тисячі кілометрів від власного офісу чи будинку. Все, що необхідно – купити відповідне обладнання та мати гаджет з доступом до інтернету.

Добавить комментарий

Shopping Cart
%d такие блоггеры, как: